Hulp 🖐

Helpcentrum

x

WhatsApp

Contact

E-mail

Info

Info

Aanbevolen artikelen

Hoe u uw badkuip opnieuw lac - beste resultaat! 🛀🏻 Met deze tips ziet uw houten hek er binnenkort uit als nieuw! 🖌️ Uw caravan opnieuw lakken - de perfecte afwerking! 🚎 Hoe lak je metalen hekken: reiniging en nieuw verfwerk 🖌️

Veelgestelde vragen

Naar inhoud springen
  • UV-resistent
  • Hoge dekking
  • Gemakkelijke verwerking
Zoekopdracht openen
farbenloewe.beFarbenLöwe
Zoekopdracht openen Pagina klantenaccount openen Winkelwagen openen
0
  • Startpagina
  • Producten
    • Bestseller
    • Meubelverf
    • Tegelverf
    • Deurverf
    • Bootlak
    • Badkuplak
    • Houtbeschermverf
    • Metaalbeschermingslak
    • Zwembadverf
    • Gekleurde lak
    • 3in1
    • Betonverf
  • Projecten
    • Tegels schilderen
    • Keuken schilderen
    • Trap schilderen
    • Meubels schilderen
    • Deur schilderen
    • Houten plafond schilderen
    • Bootverf aanbrengen
    • Badkuip schilderen
    • Hout verven
    • Metaal schilderen
    • Zwembad schilderen
    • Beton schilderen
    • Lasuur voor buiten
    • Auto / Woonwagen schilderen
  • Kleurtinten
  • voor en na Voor en na
  • Handleiding
Support
E-Mail Live-Chat
0

Je winkelwagen is leeg

Verder winkelen
apo-glanz PU Houtbeschermverf Weerbestendige verf alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi
achatgrau Goldmeister Farben betonverf - Slagvaste vloerverf
achatgrau Halvar PUR autolak - Sneldrogend & slijtvast
achatgrau Goldmeister Farben Kleurlak - Binnen & Buiten
achatgrau The Flynn hoogwaardige 2k autolak - landbouwmachinelak
achatgrau Lausitzer Farbwerke Autolak - Traditionele landbouwmachinelak
achatgrau The Flynn Kleurlak - extreem sterke roestbescherming
achatgrau Grünwalder metaallak 3 in 1 - roestbescherming
apo-glanz Lausitzer Farbwerke tegelverf met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbieding
achatgrau Halvar metaallak - robuuste kunstharslak

89 resultaten voor "ral 2013"

Filters

Sorteren op

 

Sorteren op:
Sale
PU houtbeschermverf alles-in-één-set X500, set met blik Houtbeschermverf, verdunning 700, kwasten en rollers
PU Houtbeschermverf Weerbestendige verf alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi4.9
4.9 (20 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €79,89 Normale prijs€112,94
4.9
Sale
Goldmeister Farben betonverf: blauw blik met de tekst Gemaakt in Duitsland
Goldmeister Farben betonverf - Slagvaste vloerverf4.6
4.6 (7 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.6
Sale
Blik HALVAR autolak met viking boot logo. Geeft ongeveer 10 m² dekking per liter.
Halvar PUR autolak - Sneldrogend & slijtvast4.8
4.8 (4 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Goldmeister Farben kleurlak: blauw verfblik, gemaakt in Duitsland
Goldmeister Farben Kleurlak - Binnen & Buiten4.3
4.3 (6 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.3
Sale
The Flynn hoogwaardige 2K autolak: blik met stalen in geel, blauw, groen, rood en wit
The Flynn hoogwaardige 2k autolak - landbouwmachinelak
0 (0 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
Sale
Grijze verfblik voor autolak van Lausitzer Farbwerke, met fabriekslogo en kwaststreek.
Lausitzer Farbwerke Autolak - Traditionele landbouwmachinelak
0 (0 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,90
Sale
The Flynn kleurlak: donkergrijs verfblik met diverse kleurstalen
The Flynn Kleurlak - extreem sterke roestbescherming4.6
4.6 (16 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.6
Sale
Grünwalder 3-in-1 premium metaalverf blik, afgebeeld met blauwe deur
Grünwalder metaallak 3 in 1 - roestbescherming
0 (0 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,95 Normale prijs€49,99
Sale
Set met tegellak, verdunner, werkhandschoen, verfrollers en verfbakjes voor schilderwerk.
Lausitzer Farbwerke tegelverf met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbieding
0 (0 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
Sale
HALVAR metaalbeschermingslak blik met Vikingboot-logo en ca. 10 m²/L, wit met blauwe golven.
Halvar metaallak - robuuste kunstharslak4.8
4.8 (8 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Blauw Goldmeister Farben blik met houtbeschermingsverf, 'Das Original', Made in Germany.
Goldmeister Farben PU houtverf - zeer dekkende buitenverf4.8
4.8 (4 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Metaallak 3-in-1, verdunning, verfrollers, verfbakjes en handschoen. Complete set voor metalen oppervlakken.
Lausitzer Farbwerke metaallak 3 in 1 met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbieding
0 (0 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
Sale
The Flynn PU houtverf: donker blik met zilveren deksel en kleurstaaltjes
The Flynn PU houtverf - zeer dekkende buitenverf4.7
4.7 (10 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90(€44,90/l)
4.7
Sale
Blauw Goldmeister Farben blik metaalbeschermingslak, Made in Germany. Het origineel.
Goldmeister Farben metaalbeschermingslak - sterk en robuust4.8
4.8 (4 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Blik Grünwalder premium metaalbeschermingslak voor het beschermen van metalen zoals een sierhek.
Grünwalder metaallak - gepigmenteerde roestbescherming4.2
4.2 (5 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,95 Normale prijs€49,95
4.2
Sale
Lausitzer Farbwerke lakverf met verfset X300: complete set met verdunner, handschoenen en rollers
Lausitzer Farbwerke lakverf met verfset (X300) & verfverdunner (1 L) - 30% spaaraanbieding5.0
5.0 (1 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
5.0
Sale
Grünwalder kleurlak: premium verfblik met gele tot limoengroene lak, geschikt voor metaal
Grünwalder Kleurlak - weerbestendig & hoogwaardig
0 (0 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,95 Normale prijs€49,90
4  /  4

5 % korting op je eerste bestelling

Meld je aan voor de nieuwsbrief en profiteer van voordelen die je nergens anders vindt.

  • Geheime kortingen, exclusief voor abonnees
  • Als eerste op de hoogte van nieuwe kleuren en acties
  • Beperkte aanbiedingen die je nergens anders vindt
  • Tips van de vakman voor een perfect resultaat

*Verplicht veld · Je ontvangt info over producten, acties en tips. Je kunt je altijd uitschrijven.

QR-code voor de WhatsApp-nieuwsbrief

Scan de code met je telefoon en open WhatsApp.

Tik op de knop, open WhatsApp en stuur ons het ingevulde bericht. We bevestigen je aanmelding direct in de chat.

Abonneer op de WhatsApp-nieuwsbrief
FarbenLöwe
  • Veelgestelde vragen
  • Ondersteuning
  • Verzending
  • Juridische informatie
  • Privacybeleid
  • Algemene Voorwaarden
  • Intrekkingsbeleid
  • Overeenkomst herroepen

Populaire kleuren

  • Wit
  • Beige
  • Geel
  • Rood
  • Roze
  • Bruin
  • Groen
  • Turquoise
  • Petrol
  • Blauw
  • Grijs
  • Antraciet
  • Zwart
  • Alle kleuren →

Taal

American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.be.

Contact met onze kleurexperts