Hulp 🖐

Helpcentrum

x

WhatsApp

Contact

E-mail

Info

Info

Aanbevolen artikelen

Hoe u uw badkuip opnieuw lac - beste resultaat! 🛀🏻 Met deze tips ziet uw houten hek er binnenkort uit als nieuw! 🖌️ Uw caravan opnieuw lakken - de perfecte afwerking! 🚎 Hoe lak je metalen hekken: reiniging en nieuw verfwerk 🖌️

Veelgestelde vragen

Naar inhoud springen
  • UV-resistent
  • Hoge dekking
  • Gemakkelijke verwerking
Zoekopdracht openen
farbenloewe.beFarbenLöwe
Zoekopdracht openen Pagina klantenaccount openen Winkelwagen openen
0
  • Startpagina
  • Producten
    • Bestseller
    • Meubelverf
    • tegelverf
    • Deurverf
    • Bootlak
    • Badkuplak
    • houtbeschermverf
    • Metaalbeschermingslak
    • Zwembadverf
    • Gekleurde lak
    • 3in1
    • betonverf
  • Projecten
    • Tegels schilderen
    • Keuken schilderen
    • Trap schilderen
    • Meubels schilderen
    • Deur schilderen
    • Houten plafond schilderen
    • Bootverf aanbrengen
    • Badkuip schilderen
    • Hout verven
    • Metaal schilderen
    • Zwembad schilderen
    • Beton schilderen
    • Lasuur voor buiten
    • Auto / Woonwagen schilderen
  • Kleurtinten
  • voor en na Voor en na
  • Handleiding
Support
E-Mail Live-Chat
0

Je winkelwagen is leeg

Verder winkelen
achatgrau The Flynn Betonverf - elastische kunststofcoating
achatgrau FARBENLÖWE metaallak - hoogwaardige coating
apo-glanz Bootlak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi
apo-glanz Lausitzer Farbwerke badkuiplak met lakset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbod
apo-glanz The Flynn Tegelverf - Hoogwaardige tegelverf
apo-glanz Halvar PU houtverf - zeer dekkende buitenverf
apo-glanz FARBENLÖWE PU houtverf - zeer dekkende weerbestendige buitenverf
achatgrau Goldmeister Farben 2k autolak - krasvast & slijtvast
apo-glanz Lausitzer Farbwerke metaallak met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbod
achatgrau Halvar Kleurlak - Deklak

88 resultaten voor "ral 2013"

Filters

Sorteren op

 

Sorteren op:
Sale
The Flynn betonverf: zwart verfblik met kleurstalen voor betonverf in diverse kleuren
The Flynn Betonverf - elastische kunststofcoating4.9
4.9 (20 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.9
Sale
Verfblik met metaalbeschermende lak van FarbenLöwe, koningsklasse verf voor metaalbescherming.
FARBENLÖWE metaallak - hoogwaardige coating4.9
4.9 (11 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,89
4.9
Sale
Bootlak alles-in-één-set X500, set met blik, verdunning 700, kwasten, folie, tape, handschoen en rollers
Bootlak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi4.5
4.5 (311 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €79,89 Normale prijs€112,94
4.5
Sale
Complete set voor badkuipvernieuwing met badkuiplak, verdunner, verfrollers, verfbakjes en beschermhandschoen.
Lausitzer Farbwerke badkuiplak met lakset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbod5.0
5.0 (5 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
5.0
Sale
Blik The Flynn tegellak met kleurstalen in wit, blauwgrijs en zwart, staand op een witte ondergrond.
The Flynn Tegelverf - Hoogwaardige tegelverf4.8
4.8 (11 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Halvar houtbeschermingsverf blik met vikingschip logo en ca. 10 m²/L rendement.
Halvar PU houtverf - zeer dekkende buitenverf5.0
5.0 (8 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
5.0
Sale
Witte verfblik van FarbenLöwe met het opschrift 'Farben DER KÖNIGSKLASSE' en 'Houtbeschermverf' met een leeuwenlogo.
FARBENLÖWE PU houtverf - zeer dekkende weerbestendige buitenverf4.7
4.7 (20 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.7
Sale
Blauwe Goldmeister Autolak verfbus met man in uniform, 'Gemaakt in Duitsland' en 'Het Origineel'.
Goldmeister Farben 2k autolak - krasvast & slijtvast
0.0 (0 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
Sale
Metaalbeschermlak, verdunner, verfrollers, verfbakken en handschoenen voor schilderwerk.
Lausitzer Farbwerke metaallak met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbod4.4
4.4 (14 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
4.4
Sale
Verfblik HALVAR lakverf met Vikingschip-logo, ca. 10 m²/L dekking.
Halvar Kleurlak - Deklak4.8
4.8 (39 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Set met bootslak, verdunning, verfrollers, verfbakjes en handschoenen.
Lausitzer Farbwerke bootverf met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbieding5.0
5.0 (3 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
5.0
Sale
Donkergrijs verfblik The Flynn metaalbeschermingslak met diverse kleuropties.
The Flynn Metaallak - kleurrijke roestbescherming4.5
4.5 (13 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.5
Sale
Grünwalder badkuiplak: groen blik voor het renoveren van een badkuip
Grünwalder Badkuiplak - 2-componentenlak4.7
4.7 (14 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €39,95 Normale prijs€49,90
4.7
Sale
Halvar tegellak verfblik met vikinglogo op de voorkant, dekkingsinformatie van ca. 10 m²/L.
Halvar tegelverf - Scandinavische 2K tegelverf5.0
5.0 (7 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
5.0
Sale
Goldmeister Farben 2K tegelverf: blauw blik voor tegels, gemaakt in Duitsland
Goldmeister Farben 2k tegelverf - tegelverf5.0
5.0 (5 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
5.0
Sale
Autolak set met verf, verdunner, handschoenen, verfbakjes, rollerbeugels en hoezen voor voertuigreparatie
Lausitzer Farbwerke Autolak met lakset (X300) & verdunner (1 L) - 30% korting
0 (0 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
Sale
Goldmeister Farben bootverf: blauw met zwart verfblik voor hout en parket, met de tekst Het Origineel
Goldmeister Farben: bootverf hout en parket4.9
4.9 (15 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,89
4.9
Sale
Halvar 3-in-1 metaalbeschermingslak in blik, met rendement van ca. 10 m²/L.
Halvar metaallak 3 in 1 - metaallak5.0
5.0 (1 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
5.0
Sale
Groene Grünwalder Premium bootlak blik met afbeelding van zeilboot en tekst voor buitenhout.
Grünwalder bootverf - polyurethaanlak5.0
5.0 (2 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,95 Normale prijs€49,89
5.0
Sale
Metaalbeschermlak alles-in-één-set X500, set met blik, verdunning 700, kwasten, folie, tape, handschoen en rollers
Metaalbeschermlak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi4.9
4.9 (28 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €79,89 Normale prijs€112,94
4.9
Sale
Groene verfblik van Grünwalder met premium tegellak
Grünwalder tegelverf - zeer dekkende & schokbestendige tegelverf4.8
4.8 (13 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,95 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Groen Grünwalder verfblik met Premium 2K autolak en afbeelding van rode sportauto.
Grünwalder 2k autolak - deklaag4.6
4.6 (10 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,95 Normale prijs€49,90
4.6
Sale
The Flynn bootverf: donkergrijs blik met een rood zeilschip op het etiket, speciale lak voor boten
The Flynn Bootverf - Duurzame bescherming4.8
4.8 (4 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,89
4.8
Sale
Goldmeister Farben betonverf: blauw blik met de tekst Gemaakt in Duitsland
Goldmeister Farben betonverf - Slagvaste vloerverf4.6
4.6 (7 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.6
3  /  4

5 % korting op je eerste bestelling

Meld je aan voor de nieuwsbrief en profiteer van voordelen die je nergens anders vindt.

  • Geheime kortingen, exclusief voor abonnees
  • Als eerste op de hoogte van nieuwe kleuren en acties
  • Beperkte aanbiedingen die je nergens anders vindt
  • Tips van de vakman voor een perfect resultaat

*Verplicht veld · Je ontvangt info over producten, acties en tips. Je kunt je altijd uitschrijven.

QR-code voor de WhatsApp-nieuwsbrief

Scan de code met je telefoon en open WhatsApp.

Tik op de knop, open WhatsApp en stuur ons het ingevulde bericht. We bevestigen je aanmelding direct in de chat.

Abonneer op de WhatsApp-nieuwsbrief
FarbenLöwe
  • Veelgestelde vragen
  • Ondersteuning
  • Verzending
  • Juridische informatie
  • Privacybeleid
  • Algemene Voorwaarden
  • Intrekkingsbeleid
  • Overeenkomst herroepen

Populaire kleuren

  • Wit
  • Beige
  • Geel
  • Rood
  • Roze
  • Bruin
  • Groen
  • Turquoise
  • Petrol
  • Blauw
  • Grijs
  • Antraciet
  • Zwart
  • Alle kleuren →

Taal

American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.be.

Contact met onze kleurexperts