Aide 🖐

Centre d'aide

x

WhatsApp

Contact

E-mail

Info

Info

Articles recommandés

Hoe u uw badkuip opnieuw lac - beste resultaat! 🛀🏻 Tegellak - Keramische oppervlakken als nieuw! 🔧 Met deze tips ziet uw houten hek er binnenkort uit als nieuw! 🖌️ Hoe schilder ik een kamerdeur correct? Do it yourself! 🚪 Uw caravan opnieuw lakken - de perfecte afwerking! 🚎 Hoe lak je metalen hekken: reiniging en nieuw verfwerk 🖌️

Questions fréquentes

Aller au contenu
  • UV-resistent
  • Hoge dekking
  • Gemakkelijke verwerking
Ouvrir la recherche
farbenloewe.beFarbenLöwe
Ouvrir la recherche Ouvrir la page de compte client Ouvrir le panier
0
  • Startpagina
  • Producten
    • Bestseller
    • Meubelverf
    • tegelverf
    • Deurverf
    • Bootlak
    • Badkuplak
    • houtbeschermverf
    • Metaalbeschermingslak
    • Zwembadverf
    • Gekleurde lak
    • 3in1
    • betonverf
  • Projecten
    • Tegels schilderen
    • Keuken schilderen
    • Trap schilderen
    • Meubels schilderen
    • Deur schilderen
    • Houten plafond schilderen
    • Bootverf aanbrengen
    • Badkuip schilderen
    • Hout verven
    • Metaal schilderen
    • Zwembad schilderen
    • Beton schilderen
    • Lasuur voor buiten
    • Auto / Woonwagen schilderen
  • Kleurtinten
  • voor en na Voor en na
  • Handleiding
Support
E-Mail Live-Chat
0

Votre panier est vide

Continuer vos achats
apo-glanz Meubelverf zonder schuren - Meubellak Hamburger Lack-Profi
achatgrau Hamburger Lack-Profi metaallak - slijtvast & slagvast
apo-glanz Hamburger Lack-Profi gekleurde lak met verfset (X300) & verfverdunner (1 L) - 30% spaaraanbieding
apo-glanz 2k autolak in complete set voor auto / caravan lakken incl. verfroller & verfverdunner - Hamburger Lack-Profi
3in1 Hamburger Lack-Profi metaallak 3in1 ZIJDEMAT met lakset (X300) & verdunner (1 L) - 30% aanbieding
apo-glanz Hamburger Lack-Profi metaallak met verfset (X300) & verfverdunner (1 L) - 30% aanbieding
achatgrau Hamburger Lack-Profi tegelverf - zeer dekkende tegelverf
achatgrau Lausitzer Farbwerke metaallak - traditionele metaallak
achatgrau Lausitzer Farbwerke bootverf - traditionele bootverf
apo-glanz Hamburger Lack-Profi PU houtverf - zeer dekkende buitenverf

89 résultats pour « RAL 1000 »

Filtres

Trier par

 

Trier par:
Solde
Hamburger Lack-Profi meubelverf zonder schuren - meubellak Hamburger Lack-Profi
Meubelverf zonder schuren - Meubellak Hamburger Lack-Profi4.6
4.6 (532 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,89 Prix régulier€49,89
4.6
Solde
Hamburger Lack-Profi lakken en coatings Hamburger Lack-Profi metaalbeschermingslak - slijtvast en slagvast
Hamburger Lack-Profi metaallak - slijtvast & slagvast4.7
4.7 (705 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,89 Prix régulier€49,89
4.7
Solde
Hamburger Lack-Profi lakken en coatings Hamburger Lack-Profi kleurlak met lakset (X300) en verdunner (1 L) - 30% voordeel
Hamburger Lack-Profi gekleurde lak met verfset (X300) & verfverdunner (1 L) - 30% spaaraanbieding4.8
4.8 (33 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €59,89 Prix régulier€92,94
4.8
Solde
Hamburger Lack-Profi lakken en coatings Hamburger Lack-Profi 2K-autolak met lakset (X300) en verdunner (1 L) - 30% voordeel
2k autolak in complete set voor auto / caravan lakken incl. verfroller & verfverdunner - Hamburger Lack-Profi4.6
4.6 (13 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €59,89 Prix régulier€92,94
4.6
Solde
Hamburger Lack-Profi lakken en coatings Hamburger Lack-Profi metaalbeschermingslak 3-in-1 zijdemat met lakset (X300) en verdunner (1 L) - 30% voordeel
Hamburger Lack-Profi metaallak 3in1 ZIJDEMAT met lakset (X300) & verdunner (1 L) - 30% aanbieding4.9
4.9 (54 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €59,89 Prix régulier€92,94
4.9
Solde
Hamburger Lack-Profi lakken en coatings Hamburger Lack-Profi metaalbeschermingslak met lakset (X300) en verdunner (1 L) - 30% voordeel
Hamburger Lack-Profi metaallak met verfset (X300) & verfverdunner (1 L) - 30% aanbieding4.9
4.9 (28 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €59,89 Prix régulier€92,94
4.9
Solde
Hamburger Lack-Profi lakken en coatings Hamburger Lack-Profi tegellak - hoogdekkende tegelverf
Hamburger Lack-Profi tegelverf - zeer dekkende tegelverf4.7
4.7 (939 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,89 Prix régulier€49,89
4.7
Solde
Lausitzer Farbwerke lakken en coatings Lausitzer Farbwerke metaalbeschermingslak - traditionele metaallak
Lausitzer Farbwerke metaallak - traditionele metaallak4.8
4.8 (114 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,99 Prix régulier€49,99
4.8
Solde
Lausitzer Farbwerke lakken en coatings Lausitzer Farbwerke bootlak - traditionele bootverf
Lausitzer Farbwerke bootverf - traditionele bootverf4.8
4.8 (291 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,99 Prix régulier€49,89
4.8
Solde
Hamburger Lack-Profi lakken en coatings Hamburger Lack-Profi PU-houtbeschermingsverf - hoogdekkende weerbeschermingsverf
Hamburger Lack-Profi PU houtverf - zeer dekkende buitenverf4.6
4.6 (547 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,89 Prix régulier€49,89
4.6
Solde
The Flynn lakken en coatings The Flynn metaalbeschermingslak 3-in-1 - UV-bestendig
The Flynn Metaallak 3-in-1 - UV-bestendig4.7
4.7 (10 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,90
4.7
Solde
Hamburger Lack-Profi lakken en coatings Hamburger Lack-Profi tegellak lakset (X300) en verdunner (1 L) - 30% voordeel
Tegelverf in complete set om tegels te schilderen: tegellak incl. verfroller & verdunner4.7
4.7 (373 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €59,89 Prix régulier€82,94
4.7
Solde
Hamburger Lack-Profi lakken en coatings nieuw Hamburger Lack-Profi bootlak
NIEUW Hamburger Lack-Profi bootverf4.7
4.7 (252 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,89 Prix régulier€49,89
4.7
Solde
The Flynn lakken en coatings The Flynn kleurlak - extreem robuuste roestbescherming
The Flynn Kleurlak - extreem sterke roestbescherming4.6
4.6 (16 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,90
4.6
Solde
Hamburger Lack-Profi badkuipverf Hamburger Lack-Profi 2K-badkuipverf
Hamburger Lack-Profi 2K badkuiplak4.8
4.8 (171 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €39,89 Prix régulier€49,89
4.8
Solde
Hamburger Lack-Profi lakken en coatings Hamburger Lack-Profi kleurlak - robuuste kunstharslak
Hamburger Lack-Profi Kleurlak - Robuuste kunstharslak4.6
4.6 (716 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,89 Prix régulier€49,89
4.6
Solde
Lausitzer Farbwerke lakken en coatings Lausitzer Farbwerke betonverf met lakset (X300) en verdunner (1 L) - 30% voordeel
Lausitzer Farbwerke betonverf met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% aanbieding4.9
4.9 (20 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €69,99 Prix régulier€92,94
4.9
Solde
Hamburger Lack-Profi meubelverf complete zorgeloos-set - meubellak zonder schuren incl. XXL-accessoires - Hamburger Lack-Profi
Meubelverf alles-in-één-set - meubellak zonder schuren incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi4.6
4.6 (337 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €79,89 Prix régulier€114,94
4.6
Solde
Hamburger Lack-Profi lakken en coatings Hamburger Lack-Profi 2K-autolak - hoogdekkend en roestwerend
Hamburger Lack-Profi 2k autolak - zeer dekkend & roestwerend4.7
4.7 (22 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,89 Prix régulier€49,89
4.7
Solde
The Flynn lakken en coatings The Flynn tegellak - hoogwaardige tegelverf
The Flynn Tegelverf - Hoogwaardige tegelverf4.8
4.8 (11 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,90
4.8
Solde
FARBENLÖWE lakken en coatings FARBENLÖWE 2K-tegellak - hoogwaardige tegelverf
FARBENLÖWE 2K tegelverf - Hoogwaardige tegelverf4.6
4.6 (69 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,90(€44,90/l)
4.6
Solde
Hamburger Lack-Profi meubelverf in voordeelset - meubellak zonder schuren + lakset (X300) en verdunner (1 L) - Hamburger Lack-Profi
Meubelverf in complete set - meubellak zonder schuren incl. verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi4.6
4.6 (352 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €59,89 Prix régulier€82,94
4.6
1  /  4

5 % offerts sur votre première commande

Rejoignez la newsletter et profitez d’avantages que vous ne trouverez nulle part ailleurs.

  • Remises secrètes, réservées aux abonnés
  • Soyez le premier informé des nouvelles couleurs et des offres
  • Offres limitées que vous ne trouverez nulle part ailleurs
  • Les conseils du pro pour un résultat parfait

*Champ obligatoire · Vous recevrez des infos sur nos produits, offres et conseils. Désinscription possible à tout moment.

QR code de la newsletter WhatsApp

Scannez le code avec votre téléphone et ouvrez WhatsApp.

Appuyez sur le bouton, ouvrez WhatsApp et envoyez-nous le message prérempli. Nous confirmons votre inscription directement dans le chat.

S’abonner à la newsletter WhatsApp
FarbenLöwe
  • Veelgestelde vragen
  • Ondersteuning
  • Verzending
  • Juridische informatie
  • Privacybeleid
  • Algemene Voorwaarden
  • Intrekkingsbeleid
  • Overeenkomst herroepen

Beliebte Farbtöne

  • Weiß
  • Beige
  • Gelb
  • Rot
  • Rosa
  • Braun
  • Grün
  • Türkis
  • Petrol
  • Blau
  • Grau
  • Anthrazit
  • Schwarz
  • Alle Farbtöne →

Langue

American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.be. Commerce électronique propulsé par Shopify

Contact met onze kleurexperts