Aide 🖐

Centre d'aide

x

WhatsApp

Contact

E-mail

Info

Info

Articles recommandés

Hoe u uw badkuip opnieuw lac - beste resultaat! 🛀🏻 Tegellak - Keramische oppervlakken als nieuw! 🔧 Met deze tips ziet uw houten hek er binnenkort uit als nieuw! 🖌️ Hoe schilder ik een kamerdeur correct? Do it yourself! 🚪 Uw caravan opnieuw lakken - de perfecte afwerking! 🚎 Hoe lak je metalen hekken: reiniging en nieuw verfwerk 🖌️

Questions fréquentes

Aller au contenu
  • UV-resistent
  • Hoge dekking
  • Gemakkelijke verwerking
Ouvrir la recherche
farbenloewe.beFarbenLöwe
Ouvrir la recherche Ouvrir la page de compte client Ouvrir le panier
0
  • Startpagina
  • Producten
    • Bestseller
    • Meubelverf
    • tegelverf
    • Deurverf
    • Bootlak
    • Badkuplak
    • houtbeschermverf
    • Metaalbeschermingslak
    • Zwembadverf
    • Gekleurde lak
    • 3in1
    • betonverf
  • Projecten
    • Tegels schilderen
    • Keuken schilderen
    • Trap schilderen
    • Meubels schilderen
    • Deur schilderen
    • Houten plafond schilderen
    • Bootverf aanbrengen
    • Badkuip schilderen
    • Hout verven
    • Metaal schilderen
    • Zwembad schilderen
    • Beton schilderen
    • Lasuur voor buiten
    • Auto / Woonwagen schilderen
  • Kleurtinten
  • voor en na Voor en na
  • Handleiding
Support
E-Mail Live-Chat
0

Votre panier est vide

Continuer vos achats
achatgrau Hamburger Lack-Profi 2k autolak - zeer dekkend & roestwerend
apo-ral-nf Lausitzer Farbwerke Zwembadverf met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbod
achatgrau Goldmeister Farben: bootverf hout en parket
apo-glanz Lausitzer Farbwerke badkuiplak met lakset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbod
achatgrau Lausitzer Farbwerke zwembadverf - traditionele zwembadverf
apo-glanz 2K badkuiplak in complete set voor het verven van een badkuip inclusief verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi (X300)
apo-glanz 2K Autolak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi
apo-glanz Lausitzer Farbwerke bootverf met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbieding
apo-glanz tegelverf alles-in-één-set - tegelverf zonder schuren incl. accessoires XXL - Hamburger Lack-Profi
apo-glanz Hamburger Lack-Profi PU houtverf - buitenverf met verfset (X300)

89 résultats pour « RAL 1000 »

Filtres

Trier par

 

Trier par:
Solde
Hamburger Lack-Profi lakken en coatings Hamburger Lack-Profi 2K-autolak - hoogdekkend en roestwerend
Hamburger Lack-Profi 2k autolak - zeer dekkend & roestwerend4.7
4.7 (22 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,89 Prix régulier€49,89
4.7
Solde
Lausitzer Farbwerke lakken en coatings Lausitzer Farbwerke zwembadverf met lakset (X300) en verdunner (1 L) - 30% voordeel
Lausitzer Farbwerke Zwembadverf met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbod4.9
4.9 (48 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €69,89 Prix régulier€92,94
4.9
Solde
Goldmeister Farben lakken en coatings Goldmeister Farben bootlak - voor hout en parket
Goldmeister Farben: bootverf hout en parket4.9
4.9 (15 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,89
4.9
Solde
Lausitzer Farbwerke lakken en coatings Lausitzer Farbwerke badkuipverf met lakset (X300) en verdunner (1 L) - 30% voordeel
Lausitzer Farbwerke badkuiplak met lakset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbod5.0
5.0 (5 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €69,99 Prix régulier€92,94
5.0
Solde
Lausitzer Farbwerke lakken en coatings Lausitzer Farbwerke zwembadverf - traditionele zwembadverf
Lausitzer Farbwerke zwembadverf - traditionele zwembadverf4.6
4.6 (347 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,99 Prix régulier€49,89
4.6
Solde
Hamburger Lack-Profi badkuipverf Hamburger Lack-Profi 2K-badkuipverf met lakset (X300) en verdunner (1 L) - 30% voordeel
2K badkuiplak in complete set voor het verven van een badkuip inclusief verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi (X300)4.8
4.8 (76 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €59,89 Prix régulier€92,94
4.8
Solde
2K Autolack Rundumsorglos-Set (X500) inkl. Zubehör XXL - Hamburger Lack-Profi
2K Autolak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi4.6
4.6 (13 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €79,89 Prix régulier€112,94
4.6
Solde
Lausitzer Farbwerke lakken en coatings Lausitzer Farbwerke bootlak met lakset (X300) en verdunner (1 L) - 30% voordeel
Lausitzer Farbwerke bootverf met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbieding5.0
5.0 (3 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €69,99 Prix régulier€92,94
5.0
Solde
Hamburger Lack-Profi lakken en coatings tegelverf complete zorgeloos-set - tegellak zonder schuren incl. XXL-accessoires - Hamburger Lack-Profi
tegelverf alles-in-één-set - tegelverf zonder schuren incl. accessoires XXL - Hamburger Lack-Profi4.9
4.9 (12 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €79,89 Prix régulier€114,94
4.9
Solde
Hamburger Lack-Profi lakken en coatings Hamburger Lack-Profi PU-houtbeschermingsverf - weerbeschermingsverf met lakset (X300)
Hamburger Lack-Profi PU houtverf - buitenverf met verfset (X300)4.9
4.9 (20 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €59,89 Prix régulier€92,94
4.9
Solde
Hamburger Lack-Profi lakken en coatings Hamburger Lack-Profi bootlak
Hamburger Lack-Profi bootverf4.7
4.7 (350 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,89 Prix régulier€49,89
4.7
Solde
Halvar lakken en coatings Halvar kleurlak - dekklak
Halvar Kleurlak - Deklak4.8
4.8 (39 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,90
4.8
Solde
The Flynn lakken en coatings The Flynn 2K-badkuipverf - hoogwaardige set
The Flynn 2K badkuiplak - hoogwaardige SET4.8
4.8 (12 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,90
4.8
Solde
Halvar lakken en coatings Halvar zwembadverf - Scandinavische zwembadverf
Halvar zwembadverf - Scandinavische zwembadverf4.9
4.9 (21 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,89
4.9
Solde
The Flynn lakken en coatings The Flynn zwembadverf - zwembadverf ook voor vijvers met vis
The Flynn Zwembadverf - Zwembadverf ook voor visvijvers4.5
4.5 (11 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,89
4.5
Solde
The Flynn lakken en coatings The Flynn bootlak - duurzame bescherming
The Flynn Bootverf - Duurzame bescherming4.8
4.8 (4 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,89
4.8
Solde
Halvar lakken en coatings Halvar 2K-badkuipverf - DE TOPVERKOPER
Halvar 2K badlak - DE TOPSELLER4.9
4.9 (116 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,90(€44,90/l)
4.9
Solde
Lausitzer Farbwerke lakken en coatings Lausitzer Farbwerke metaalbeschermingslak met lakset (X300) en verdunner (1 L) - 30% voordeel
Lausitzer Farbwerke metaallak met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbod4.4
4.4 (14 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €69,99 Prix régulier€92,94
4.4
Solde
The Flynn lakken en coatings The Flynn metaalbeschermingslak - gekleurde roestbescherming
The Flynn Metaallak - kleurrijke roestbescherming4.5
4.5 (13 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,90
4.5
Solde
FARBENLÖWE lakken en coatings FARBENLÖWE metaalbeschermingslak - hoogwaardige coating
FARBENLÖWE metaallak - hoogwaardige coating4.9
4.9 (11 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,89
4.9
Solde
Lausitzer Farbwerke lakken en coatings Lausitzer Farbwerke kleurlak - traditionele dekklak
Lausitzer Farbwerke kleurenlak - traditionele deklak4.8
4.8 (45 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,99 Prix régulier€49,90
4.8
Solde
Lausitzer Farbwerke lakken en coatings Lausitzer Farbwerke autolak met lakset (X300) en verdunner (1 L) - 30% voordeel
Lausitzer Farbwerke Autolak met lakset (X300) & verdunner (1 L) - 30% korting
0 (0 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €69,99 Prix régulier€92,94
Solde
Lausitzer Farbwerke lakken en coatings Lausitzer Farbwerke tegellak - traditionele tegelverf
Lausitzer Farbwerke tegelverf - Traditionele tegelverf4.8
4.8 (185 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,99 Prix régulier€49,99
4.8
Solde
Halvar lakken en coatings Halvar tegellak - Scandinavische 2K-tegelverf
Halvar tegelverf - Scandinavische 2K tegelverf5.0
5.0 (7 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,90
5.0
2  /  4

5 % offerts sur votre première commande

Rejoignez la newsletter et profitez d’avantages que vous ne trouverez nulle part ailleurs.

  • Remises secrètes, réservées aux abonnés
  • Soyez le premier informé des nouvelles couleurs et des offres
  • Offres limitées que vous ne trouverez nulle part ailleurs
  • Les conseils du pro pour un résultat parfait

*Champ obligatoire · Vous recevrez des infos sur nos produits, offres et conseils. Désinscription possible à tout moment.

QR code de la newsletter WhatsApp

Scannez le code avec votre téléphone et ouvrez WhatsApp.

Appuyez sur le bouton, ouvrez WhatsApp et envoyez-nous le message prérempli. Nous confirmons votre inscription directement dans le chat.

S’abonner à la newsletter WhatsApp
FarbenLöwe
  • Veelgestelde vragen
  • Ondersteuning
  • Verzending
  • Juridische informatie
  • Privacybeleid
  • Algemene Voorwaarden
  • Intrekkingsbeleid
  • Overeenkomst herroepen

Beliebte Farbtöne

  • Weiß
  • Beige
  • Gelb
  • Rot
  • Rosa
  • Braun
  • Grün
  • Türkis
  • Petrol
  • Blau
  • Grau
  • Anthrazit
  • Schwarz
  • Alle Farbtöne →

Langue

American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.be. Commerce électronique propulsé par Shopify

Contact met onze kleurexperts