Aide 🖐

Centre d'aide

x

WhatsApp

Contact

E-mail

Info

Info

Articles recommandés

Hoe u uw badkuip opnieuw lac - beste resultaat! 🛀🏻 Tegellak - Keramische oppervlakken als nieuw! 🔧 Met deze tips ziet uw houten hek er binnenkort uit als nieuw! 🖌️ Hoe schilder ik een kamerdeur correct? Do it yourself! 🚪 Uw caravan opnieuw lakken - de perfecte afwerking! 🚎 Hoe lak je metalen hekken: reiniging en nieuw verfwerk 🖌️

Questions fréquentes

Aller au contenu
  • UV-resistent
  • Hoge dekking
  • Gemakkelijke verwerking
Ouvrir la recherche
farbenloewe.beFarbenLöwe
Ouvrir la recherche Ouvrir la page de compte client Ouvrir le panier
0
  • Startpagina
  • Producten
    • Bestseller
    • Meubelverf
    • tegelverf
    • Deurverf
    • Bootlak
    • Badkuplak
    • houtbeschermverf
    • Metaalbeschermingslak
    • Zwembadverf
    • Gekleurde lak
    • 3in1
    • betonverf
  • Projecten
    • Tegels schilderen
    • Keuken schilderen
    • Trap schilderen
    • Meubels schilderen
    • Deur schilderen
    • Houten plafond schilderen
    • Bootverf aanbrengen
    • Badkuip schilderen
    • Hout verven
    • Metaal schilderen
    • Zwembad schilderen
    • Beton schilderen
    • Lasuur voor buiten
    • Auto / Woonwagen schilderen
  • Kleurtinten
  • voor en na Voor en na
  • Handleiding
Support
E-Mail Live-Chat
0

Votre panier est vide

Continuer vos achats
Altrosa FARBENLÖWE Gekleurde lak - Sterk UV-bestendig
apo-glanz Bootlak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi
achatgrau The Flynn Betonverf - elastische kunststofcoating
apo-glanz 2K Badkuiplak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi
achatgrau Halvar bootverf voor meubilair en parket bij Farben Löwe
apo-glanz Lausitzer Farbwerke PU houtverf - zeer dekkende buitenverf
achatgrau Halvar betonverf - hoogwaardige gevelverf
apo-glanz Lausitzer Farbwerke tegelverf met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbieding
apo-glanz Kleurlak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi
achatgrau Goldmeister Farben 2k tegelverf - tegelverf

89 résultats pour « RAL 1000 »

Filtres

Trier par

 

Trier par:
Solde
FARBENLÖWE lakken en coatings FARBENLÖWE kleurlak - sterk UV-bestendig
FARBENLÖWE Gekleurde lak - Sterk UV-bestendig4.5
4.5 (8 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,90
4.5
Solde
Bootslack Rundumsorglos-Set (X500) inkl. Zubehör XXL - Hamburger Lack-Profi
Bootlak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi4.5
4.5 (311 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €79,89 Prix régulier€112,94
4.5
Solde
The Flynn lakken en coatings The Flynn betonverf - elastische kunststofcoating
The Flynn Betonverf - elastische kunststofcoating4.9
4.9 (20 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,90
4.9
Solde
2K Badewannenlack Rundumsorglos-Set (X500) inkl. Zubehör XXL - Hamburger Lack-Profi
2K Badkuiplak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi4.8
4.8 (76 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €79,89 Prix régulier€112,94
4.8
Solde
Halvar lakken en coatings Halvar bootlak - DE TOPVERKOPER
Halvar bootverf voor meubilair en parket bij Farben Löwe4.9
4.9 (92 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,89
4.9
Solde
Lausitzer Farbwerke lakken en coatings Lausitzer Farbwerke PU-houtbeschermingsverf - hoogdekkende weerbeschermingsverf
Lausitzer Farbwerke PU houtverf - zeer dekkende buitenverf4.8
4.8 (9 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,99 Prix régulier€49,99
4.8
Solde
Halvar lakken en coatings Halvar betonverf - hoogwaardige gevelverf
Halvar betonverf - hoogwaardige gevelverf4.8
4.8 (29 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,90
4.8
Solde
Lausitzer Farbwerke lakken en coatings Lausitzer Farbwerke tegellak tegelverf met lakset (X300) en verdunner (1 L) - 30% voordeel
Lausitzer Farbwerke tegelverf met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbieding
0 (0 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €69,99 Prix régulier€92,94
Solde
Buntlack Rundumsorglos-Set (X500) inkl. Zubehör XXL - Hamburger Lack-Profi
Kleurlak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi4.8
4.8 (33 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €79,89 Prix régulier€112,94
4.8
Solde
Goldmeister Farben lakken en coatings Goldmeister Farben 2K tegellak - tegelverf
Goldmeister Farben 2k tegelverf - tegelverf5.0
5.0 (5 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,90
5.0
Solde
FARBENLÖWE Grünwalder betonverf - premium gevelverf
Grünwalder betonverf - premium gevelverf4.9
4.9 (28 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,95 Prix régulier€49,95
4.9
Solde
FARBENLÖWE Grünwalder tegellak - hoogdekkende en slagvaste tegelverf
Grünwalder tegelverf - zeer dekkende & schokbestendige tegelverf4.8
4.8 (13 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,95 Prix régulier€49,90
4.8
Solde
Goldmeister Farben lakken en coatings Goldmeister Farben 2K-autolak - krasvast en slijtvast
Goldmeister Farben 2k autolak - krasvast & slijtvast
0.0 (0 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,90
Solde
Lausitzer Farbwerke lakken en coatings Lausitzer Farbwerke metaalbeschermingslak 3-in-1 met lakset (X300) en verdunner (1 L) - 30% voordeel
Lausitzer Farbwerke metaallak 3 in 1 met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbieding
0 (0 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €69,99 Prix régulier€92,94
Solde
Metallschutzlack Rundumsorglos-Set (X500) inkl. Zubehör XXL - Hamburger Lack-Profi
Metaalbeschermlak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi4.9
4.9 (28 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €79,89 Prix régulier€112,94
4.9
Solde
Halvar lakken en coatings Halvar metaalbeschermingslak 3-in-1 - metaallak
Halvar metaallak 3 in 1 - metaallak5.0
5.0 (1 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,90
5.0
Solde
Goldmeister Farben lakken en coatings Goldmeister Farben kleurlak - voor binnen en buiten
Goldmeister Farben Kleurlak - Binnen & Buiten4.3
4.3 (6 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,90
4.3
Solde
Halvar lakken en coatings Halvar PUR-autolak - sneldrogend en slijtvast
Halvar PUR autolak - Sneldrogend & slijtvast4.8
4.8 (4 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,90
4.8
Solde
FARBENLÖWE Grünwalder badkuipverf - 2-componentenlak
Grünwalder Badkuiplak - 2-componentenlak4.7
4.7 (14 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €39,95 Prix régulier€49,90
4.7
Solde
Halvar lakken en coatings Halvar metaalbeschermingsverf - robuuste kunstharslak
Halvar metaallak - robuuste kunstharslak4.8
4.8 (8 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,90
4.8
Solde
Goldmeister Farben lakken en coatings Goldmeister Farben badkuipverf - badkuipcoating
Goldmeister Farben Badkuiplak - Badkuipcoating4.8
4.8 (36 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,90
4.8
Solde
FARBENLÖWE Grünwalder metaalbeschermingslak 3-in-1 - antiroestbescherming
Grünwalder metaallak 3 in 1 - roestbescherming
0 (0 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,95 Prix régulier€49,99
Solde
Lausitzer Farbwerke lakken en coatings Lausitzer Farbwerke autolak - traditionele landbouwmachinelak
Lausitzer Farbwerke Autolak - Traditionele landbouwmachinelak
0 (0 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,99 Prix régulier€49,90
Solde
FARBENLÖWE Grünwalder 2K-autolak - dekklak
Grünwalder 2k autolak - deklaag4.6
4.6 (10 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,95 Prix régulier€49,90
4.6
3  /  4

5 % offerts sur votre première commande

Rejoignez la newsletter et profitez d’avantages que vous ne trouverez nulle part ailleurs.

  • Remises secrètes, réservées aux abonnés
  • Soyez le premier informé des nouvelles couleurs et des offres
  • Offres limitées que vous ne trouverez nulle part ailleurs
  • Les conseils du pro pour un résultat parfait

*Champ obligatoire · Vous recevrez des infos sur nos produits, offres et conseils. Désinscription possible à tout moment.

QR code de la newsletter WhatsApp

Scannez le code avec votre téléphone et ouvrez WhatsApp.

Appuyez sur le bouton, ouvrez WhatsApp et envoyez-nous le message prérempli. Nous confirmons votre inscription directement dans le chat.

S’abonner à la newsletter WhatsApp
FarbenLöwe
  • Veelgestelde vragen
  • Ondersteuning
  • Verzending
  • Juridische informatie
  • Privacybeleid
  • Algemene Voorwaarden
  • Intrekkingsbeleid
  • Overeenkomst herroepen

Beliebte Farbtöne

  • Weiß
  • Beige
  • Gelb
  • Rot
  • Rosa
  • Braun
  • Grün
  • Türkis
  • Petrol
  • Blau
  • Grau
  • Anthrazit
  • Schwarz
  • Alle Farbtöne →

Langue

American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.be. Commerce électronique propulsé par Shopify

Contact met onze kleurexperts