Hulp 🖐

Helpcentrum

x

WhatsApp

Contact

E-mail

Info

Info

Aanbevolen artikelen

Hoe je je badkuip opnieuw lac - beste resultaat! 🛀🏻 Met deze tips ziet uw houten hek er binnenkort uit als nieuw! 🖌️ Je caravan opnieuw lakken - de perfecte afwerking! 🚎 Hoe lak je metalen hekken: reiniging en nieuw verfwerk 🖌️

Veelgestelde vragen

Naar inhoud springen
  • UV-resistent
  • Hoge dekking
  • Gemakkelijke verwerking
Zoekopdracht openen
farbenloewe.beFarbenLöwe
Zoekopdracht openen Pagina klantenaccount openen Winkelwagen openen
0
  • Startpagina
  • Producten
    • Bestseller
    • Meubelverf
    • Tegelverf
    • Deurverf
    • Bootlak
    • Badkuplak
    • Houtbeschermverf
    • Metaalbeschermingslak
    • Zwembadverf
    • Gekleurde lak
    • 3in1
    • Betonverf
  • Projecten
    • Tegels schilderen
    • Keuken schilderen
    • Trap schilderen
    • Meubels schilderen
    • Deur schilderen
    • Houten plafond schilderen
    • Bootverf aanbrengen
    • Badkuip schilderen
    • Hout verven
    • Metaal schilderen
    • Zwembad schilderen
    • Beton schilderen
    • Lasuur voor buiten
    • Auto / Woonwagen schilderen
  • Kleurtinten
  • voor en na Voor en na
  • Handleiding
Support
E-Mail Live-Chat
0

Je winkelwagen is leeg

Verder winkelen
apo-glanz Metaalbeschermlak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi
achatgrau The Flynn Betonverf - elastische kunststofcoating
apo-glanz Halvar PU houtverf - zeer dekkende buitenverf
achatgrau Grünwalder betonverf - premium gevelverf
apo-glanz Lausitzer Farbwerke badkuiplak met lakset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbod
3in1 The Flynn Metaallak 3-in-1 - UV-bestendig
apo-glanz Kleurlak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi
apo-glanz The Flynn Tegelverf - Hoogwaardige tegelverf
apo-glanz FARBENLÖWE PU houtverf - zeer dekkende weerbestendige buitenverf
achatgrau The Flynn Metaallak - kleurrijke roestbescherming

94 resultaten voor "RAL 2013"

Filters

Sorteren op

 

Sorteren op:
Sale
Metaalbeschermlak alles-in-één-set X500, set met blik, verdunning 700, kwasten, folie, tape, handschoen en rollers
Metaalbeschermlak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi4.9
4.9 (28 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €79,89 Normale prijs€112,94
4.9
Sale
The Flynn betonverf: zwart verfblik met kleurstalen voor betonverf in diverse kleuren
The Flynn Betonverf - elastische kunststofcoating4.9
4.9 (20 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.9
Sale
Halvar houtbeschermingsverf blik met vikingschip logo en ca. 10 m²/L rendement.
Halvar PU houtverf - zeer dekkende buitenverf5.0
5.0 (8 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
5.0
Sale
Grünwalder betonverf: groen blik met premium betonverf en een betonnen vloer op de afbeelding
Grünwalder betonverf - premium gevelverf4.9
4.9 (28 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,95 Normale prijs€49,95
4.9
Sale
Complete set voor badkuipvernieuwing met badkuiplak, verdunner, verfrollers, verfbakjes en beschermhandschoen.
Lausitzer Farbwerke badkuiplak met lakset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbod5.0
5.0 (5 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
5.0
Sale
Blik The Flynn 3-in-1 metaalbeschermlak in verschillende kleuren, waaronder geel, blauw, groen, rood en bruin.
The Flynn Metaallak 3-in-1 - UV-bestendig4.7
4.7 (10 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.7
Sale
Kleurlak alles-in-één-set X500, set met blik, verdunning 700, kwasten, folie, tape, handschoen en rollers
Kleurlak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi4.8
4.8 (33 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €79,89 Normale prijs€112,94
4.8
Sale
Blik The Flynn tegellak met kleurstalen in wit, blauwgrijs en zwart, staand op een witte ondergrond.
The Flynn Tegelverf - Hoogwaardige tegelverf4.8
4.8 (11 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Witte verfblik van FarbenLöwe met het opschrift 'Farben DER KÖNIGSKLASSE' en 'Houtbeschermverf' met een leeuwenlogo.
FARBENLÖWE PU houtverf - zeer dekkende weerbestendige buitenverf4.7
4.7 (20 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.7
Sale
Donkergrijs verfblik The Flynn metaalbeschermingslak met diverse kleuropties.
The Flynn Metaallak - kleurrijke roestbescherming4.5
4.5 (13 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.5
Sale
Verfblik HALVAR lakverf met Vikingschip-logo, ca. 10 m²/L dekking.
Halvar Kleurlak - Deklak4.8
4.8 (39 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Metaalbeschermlak 3in1 ZIJDEMAT alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi
Metaalbeschermlak 3in1 ZIJDEMAT alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi4.9
4.9 (54 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €79,89 Normale prijs€112,94
4.9
Sale
FARBENLÖWE gekleurde lak: blik met leeuwenlogo voor een kleurrijke achtergrond
FARBENLÖWE Gekleurde lak - Sterk UV-bestendig4.5
4.5 (8 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.5
Sale
Metaalbeschermlak, verdunner, verfrollers, verfbakken en handschoenen voor schilderwerk.
Lausitzer Farbwerke metaallak met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbod4.4
4.4 (14 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
4.4
Sale
Blauwe Goldmeister Autolak verfbus met man in uniform, 'Gemaakt in Duitsland' en 'Het Origineel'.
Goldmeister Farben 2k autolak - krasvast & slijtvast
0.0 (0 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
Sale
PU houtbeschermverf alles-in-één-set X500, set met blik Houtbeschermverf, verdunning 700, kwasten en rollers
PU Houtbeschermverf Weerbestendige verf alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi4.9
4.9 (20 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €79,89 Normale prijs€112,94
4.9
Sale
Autolak set met verf, verdunner, handschoenen, verfbakjes, rollerbeugels en hoezen voor voertuigreparatie
Lausitzer Farbwerke Autolak met lakset (X300) & verdunner (1 L) - 30% korting
0 (0 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
Sale
Set met bootslak, verdunning, verfrollers, verfbakjes en handschoenen.
Lausitzer Farbwerke bootverf met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbieding5.0
5.0 (3 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
5.0
Sale
Goldmeister Farben bootverf: blauw met zwart verfblik voor hout en parket, met de tekst Het Origineel
Goldmeister Farben: bootverf hout en parket4.9
4.9 (15 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,89
4.9
Sale
Halvar tegellak verfblik met vikinglogo op de voorkant, dekkingsinformatie van ca. 10 m²/L.
Halvar tegelverf - Scandinavische 2K tegelverf5.0
5.0 (7 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
5.0
Sale
Verfblik 'The Flynn' zwembadverf met voorbeelden van witte, blauwe en turquoise verfkleuren.
The Flynn Zwembadverf - Zwembadverf ook voor visvijvers4.5
4.5 (11 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,89
4.5
Sale
Complete set zwembadverf en accessoires: verfblik, verdunner, handschoen, verfrollers en verfbakjes.
Zwembadverf in complete set - zwembadverf incl. verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi5.0
5.0 (1 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €59,89 Normale prijs€92,94
5.0
Sale
The Flynn bootverf: donkergrijs blik met een rood zeilschip op het etiket, speciale lak voor boten
The Flynn Bootverf - Duurzame bescherming4.8
4.8 (4 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,89
4.8
Sale
Verfblik voor badkuiplak van Lausitzer Farbwerke.
Lausitzer Farbwerke Badkuiplak - Traditioneel in SET4.9
4.9 (25 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,99
4.9
3  /  4

5 % korting op je eerste bestelling

Meld je aan voor de nieuwsbrief en profiteer van voordelen die je nergens anders vindt.

  • Geheime kortingen, exclusief voor abonnees
  • Als eerste op de hoogte van nieuwe kleuren en acties
  • Beperkte aanbiedingen die je nergens anders vindt
  • Tips van de vakman voor een perfect resultaat

*Verplicht veld · Je ontvangt info over producten, acties en tips. Je kunt je altijd uitschrijven.

QR-code voor de WhatsApp-nieuwsbrief

Scan de code met je telefoon en open WhatsApp.

Tik op de knop, open WhatsApp en stuur ons het ingevulde bericht. We bevestigen je aanmelding direct in de chat.

Abonneer op de WhatsApp-nieuwsbrief
FarbenLöwe
  • Veelgestelde vragen
  • Ondersteuning
  • Verzending
  • Juridische informatie
  • Privacybeleid
  • Algemene Voorwaarden
  • Intrekkingsbeleid
  • Overeenkomst herroepen

Populaire kleuren

  • Wit
  • Beige
  • Geel
  • Rood
  • Roze
  • Bruin
  • Groen
  • Turquoise
  • Petrol
  • Blauw
  • Grijs
  • Antraciet
  • Zwart
  • Alle kleuren →

Taal

American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.be.

Contact met onze kleurexperts