Hulp 🖐

Helpcentrum

x

WhatsApp

Contact

E-mail

Info

Info

Aanbevolen artikelen

Hoe u uw badkuip opnieuw lac - beste resultaat! 🛀🏻 Met deze tips ziet uw houten hek er binnenkort uit als nieuw! 🖌️ Uw caravan opnieuw lakken - de perfecte afwerking! 🚎 Hoe lak je metalen hekken: reiniging en nieuw verfwerk 🖌️

Veelgestelde vragen

Naar inhoud springen
  • UV-resistent
  • Hoge dekking
  • Gemakkelijke verwerking
Zoekopdracht openen
farbenloewe.beFarbenLöwe
Zoekopdracht openen Pagina klantenaccount openen Winkelwagen openen
0
  • Startpagina
  • Producten
    • Bestseller
    • Meubelverf
    • Tegelverf
    • Deurverf
    • Bootlak
    • Badkuplak
    • Houtbeschermverf
    • Metaalbeschermingslak
    • Zwembadverf
    • Gekleurde lak
    • 3in1
    • Betonverf
  • Projecten
    • Tegels schilderen
    • Keuken schilderen
    • Trap schilderen
    • Meubels schilderen
    • Deur schilderen
    • Houten plafond schilderen
    • Bootverf aanbrengen
    • Badkuip schilderen
    • Hout verven
    • Metaal schilderen
    • Zwembad schilderen
    • Beton schilderen
    • Lasuur voor buiten
    • Auto / Woonwagen schilderen
  • Kleurtinten
  • voor en na Voor en na
  • Handleiding
Support
E-Mail Live-Chat
0

Je winkelwagen is leeg

Verder winkelen
Holzschutzfarbe Hamburger Lack-Profi houtverf - zeer dekkend & ademend
apo-glanz Tegelverf alles-in-één-set - tegelverf zonder schuren incl. accessoires XXL - Hamburger Lack-Profi
achatgrau Lausitzer Farbwerke bootverf - traditionele bootverf
apo-glanz Meubelverf alles-in-één-set - meubellak zonder schuren incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi
apo-glanz Meubelverf in complete set - meubellak zonder schuren incl. verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi
achatgrau Lausitzer Farbwerke kleurenlak - traditionele deklak
Holzschutzfarbe Halvar houtverf - buitenverf & langdurige bescherming
apo-glanz 2K badkuiplak in complete set voor het verven van een badkuip inclusief verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi (X300)
apo-ral-nf Lausitzer Farbwerke betonverf met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% aanbieding
achatgrau Hamburger Lack-Profi betonverf - zeer dekkende gevelverf

60 resultaten voor "RAL 1000"

Filters

Sorteren op

 

Sorteren op:
Sale
Blik Hamburger Lackprofi houtbeschermingsverf voor binnen en buiten met nautisch ankerlogo.
Hamburger Lack-Profi houtverf - zeer dekkend & ademend4.7
4.7 (201 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,89 Normale prijs€49,89
4.7
Sale
Set voor tegellak: verf, verdunner, kwasten, rollers, afdekfolie, afplakband, schraper en handschoenen.
Tegelverf alles-in-één-set - tegelverf zonder schuren incl. accessoires XXL - Hamburger Lack-Profi4.9
4.9 (12 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €79,89 Normale prijs€114,94
4.9
Sale
Lausitzer Farbwerke bootverf: zilverkleurig blik met wit etiket en grijs accent
Lausitzer Farbwerke bootverf - traditionele bootverf4.8
4.8 (291 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,89
4.8
Sale
Set schildersbenodigdheden: meubelverf, verdunner, kwasten, rollers, afplaktape, beschermfolie, handschoenen.
Meubelverf alles-in-één-set - meubellak zonder schuren incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi4.6
4.6 (337 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €79,89 Normale prijs€114,94
4.6
Sale
Schilderset met meubelverf van Hamburger Lackprofi, verdunner van Farben Löwe, rollers, trays en handschoenen.
Meubelverf in complete set - meubellak zonder schuren incl. verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi4.6
4.6 (352 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €59,89 Normale prijs€82,94
4.6
Sale
Lausitzer Farbwerke kleurenlak: blik grijze lakverf met een verfstreek op het etiket
Lausitzer Farbwerke kleurenlak - traditionele deklak4.8
4.8 (45 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
HALVAR houtbeschermingsverf blik met Viking langschip logo, ca. 10 m²/L dekking.
Halvar houtverf - buitenverf & langdurige bescherming4.8
4.8 (561 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
+6
Sale
Set voor het schilderen van badkuipen met badverf, verdunner, verfrollers, bakken en handschoenen.
2K badkuiplak in complete set voor het verven van een badkuip inclusief verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi (X300)4.8
4.8 (76 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €59,89 Normale prijs€92,94
4.8
Sale
Set met betonverf, verdunning, werkhandschoenen, verfrollers en verfbakken.
Lausitzer Farbwerke betonverf met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% aanbieding4.9
4.9 (20 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
4.9
Sale
Witte en blauwe blik betonverf met ankerlogo van Hamburger Lackprofi, voor minerale ondergronden.
Hamburger Lack-Profi betonverf - zeer dekkende gevelverf4.8
4.8 (92 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,89 Normale prijs€49,89
4.8
Sale
FarbenLöwe tegellak in een metalen blik. Hoogwaardige tegelverf voor een koninklijk resultaat.
FARBENLÖWE 2K tegelverf - Hoogwaardige tegelverf4.6
4.6 (69 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90(€44,90/l)
4.6
Sale
Blik bootslak van Hamburger Lackprofi voor hout en metaal. Speciaalverf voor maritiem gebruik.
NIEUW Hamburger Lack-Profi bootverf4.7
4.7 (252 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,89 Normale prijs€49,89
4.7
Sale
Complete set met houtbeschermingsverf, verdunner, verfrollers, handschoenen en bakjes voor houtschilderwerk.
Hamburger Lack-Profi PU houtverf - buitenverf met verfset (X300)4.9
4.9 (20 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €59,89 Normale prijs€92,94
4.9
Sale
Blik The Flynn tegellak met kleurstalen in wit, blauwgrijs en zwart, staand op een witte ondergrond.
The Flynn Tegelverf - Hoogwaardige tegelverf4.8
4.8 (11 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Verfblik met metaalbeschermende lak van FarbenLöwe, koningsklasse verf voor metaalbescherming.
FARBENLÖWE metaallak - hoogwaardige coating4.9
4.9 (11 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,89
4.9
Sale
Complete set voor badkuipvernieuwing met badkuiplak, verdunner, verfrollers, verfbakjes en beschermhandschoen.
Lausitzer Farbwerke badkuiplak met lakset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbod5.0
5.0 (5 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
5.0
Sale
Metalen blik Lausitzer Farbwerke houtbeschermingsverf (grijs), met fabrieksembleem op etiket.
Lausitzer Farbwerke PU houtverf - zeer dekkende buitenverf4.8
4.8 (9 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,99
4.8
Sale
Metaalbeschermlak alles-in-één-set X500, set met blik, verdunning 700, kwasten, folie, tape, handschoen en rollers
Metaalbeschermlak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi4.9
4.9 (28 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €79,89 Normale prijs€112,94
4.9
Sale
Blik The Flynn badkuipverf met kleurstalen voor wit, geel, blauw en zwart, ideaal voor badkamerrenovatie.
The Flynn 2K badkuiplak - hoogwaardige SET4.8
4.8 (12 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
2K autolak alles-in-één-set X500, set met blik, verdunning, kwasten, afdekfolie, tape, handschoen en rollers
2K Autolak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi4.6
4.6 (13 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €79,89 Normale prijs€112,94
4.6
Sale
Donkergrijs verfblik The Flynn metaalbeschermingslak met diverse kleuropties.
The Flynn Metaallak - kleurrijke roestbescherming4.5
4.5 (13 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.5
Sale
Metaalbeschermlak, verdunner, verfrollers, verfbakken en handschoenen voor schilderwerk.
Lausitzer Farbwerke metaallak met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbod4.4
4.4 (14 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
4.4
Sale
Kleurlak alles-in-één-set X500, set met blik, verdunning 700, kwasten, folie, tape, handschoen en rollers
Kleurlak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi4.8
4.8 (33 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €79,89 Normale prijs€112,94
4.8
Sale
Set met bootslak, verdunning, verfrollers, verfbakjes en handschoenen.
Lausitzer Farbwerke bootverf met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbieding5.0
5.0 (3 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
5.0
2  /  3

5 % korting op je eerste bestelling

Meld je aan voor de nieuwsbrief en profiteer van voordelen die je nergens anders vindt.

  • Geheime kortingen, exclusief voor abonnees
  • Als eerste op de hoogte van nieuwe kleuren en acties
  • Beperkte aanbiedingen die je nergens anders vindt
  • Tips van de vakman voor een perfect resultaat

*Verplicht veld · Je ontvangt info over producten, acties en tips. Je kunt je altijd uitschrijven.

QR-code voor de WhatsApp-nieuwsbrief

Scan de code met je telefoon en open WhatsApp.

Tik op de knop, open WhatsApp en stuur ons het ingevulde bericht. We bevestigen je aanmelding direct in de chat.

Abonneer op de WhatsApp-nieuwsbrief
FarbenLöwe
  • Veelgestelde vragen
  • Ondersteuning
  • Verzending
  • Juridische informatie
  • Privacybeleid
  • Algemene Voorwaarden
  • Intrekkingsbeleid
  • Overeenkomst herroepen

Populaire kleuren

  • Wit
  • Beige
  • Geel
  • Rood
  • Roze
  • Bruin
  • Groen
  • Turquoise
  • Petrol
  • Blauw
  • Grijs
  • Antraciet
  • Zwart
  • Alle kleuren →

Taal

American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.be.

Contact met onze kleurexperts