Aide 🖐

Centre d'aide

x

WhatsApp

Contact

E-mail

Info

Info

Articles recommandés

Hoe u uw badkuip opnieuw lac - beste resultaat! 🛀🏻 Met deze tips ziet uw houten hek er binnenkort uit als nieuw! 🖌️ Uw caravan opnieuw lakken - de perfecte afwerking! 🚎 Hoe lak je metalen hekken: reiniging en nieuw verfwerk 🖌️

Questions fréquentes

Aller au contenu
  • UV-resistent
  • Hoge dekking
  • Gemakkelijke verwerking
Ouvrir la recherche
farbenloewe.beFarbenLöwe
Ouvrir la recherche Ouvrir la page de compte client Ouvrir le panier
0
  • Startpagina
  • Producten
    • Bestseller
    • Meubelverf
    • tegelverf
    • Deurverf
    • Bootlak
    • Badkuplak
    • houtbeschermverf
    • Metaalbeschermingslak
    • Zwembadverf
    • Gekleurde lak
    • 3in1
    • betonverf
  • Projecten
    • Tegels schilderen
    • Keuken schilderen
    • Trap schilderen
    • Meubels schilderen
    • Deur schilderen
    • Houten plafond schilderen
    • Bootverf aanbrengen
    • Badkuip schilderen
    • Hout verven
    • Metaal schilderen
    • Zwembad schilderen
    • Beton schilderen
    • Lasuur voor buiten
    • Auto / Woonwagen schilderen
  • Kleurtinten
  • voor en na Voor en na
  • Handleiding
Support
E-Mail Live-Chat
0

Votre panier est vide

Continuer vos achats
farbpalette Farben Löwe RAL kleurenwaaier met bonusvoucher - kleurstalen - kleurenkaarten
achatgrau Hamburger Lack-Profi tegelverf Lichtgrijs RAL 7035 - zeer dekkende tegelverf Grijs
achatgrau Hamburger Lack-Profi tegelverf Antracietgrijs RAL 7016 - zeer dekkende tegelverf grijs
achatgrau Hamburger Lack-Profi metaallak - slijtvast & slagvast
achatgrau Hamburger Lack-Profi tegelverf Wit RAL 9010 - zeer dekkende tegelverf
apo-glanz Hamburger Lack-Profi PU houtverf - zeer dekkende buitenverf
achatgrau Hamburger Lack-Profi tegelverf Zwart RAL 9005 - zeer dekkende tegelverf
Taupe verf en lakken

8 résultats pour « RAL 7048 »

Filtres

Trier par

 

Trier par:
Solde
farbenloewe.de Farben Löwe RAL-kleurenwaaier met bonusbon - kleurstalen - kleurenkaarten
Farben Löwe RAL kleurenwaaier met bonusvoucher - kleurstalen - kleurenkaarten5.0
5.0 (6 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €16,90 Prix régulier€26,90
5.0
Solde
Hamburger Lack-Profi lakken en coatings Hamburger Lack-Profi tegellak lichtgrijs RAL 7035 - hoogdekkende tegelverf grijs
Hamburger Lack-Profi tegelverf Lichtgrijs RAL 7035 - zeer dekkende tegelverf Grijs5.0
5.0 (14 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,89 Prix régulier€49,89
5.0
Solde
Hamburger Lack-Profi lakken en coatings Hamburger Lack-Profi tegellak antracietgrijs RAL 7016 - hoogdekkende tegelverf grijs
Hamburger Lack-Profi tegelverf Antracietgrijs RAL 7016 - zeer dekkende tegelverf grijs4.8
4.8 (8 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,89 Prix régulier€49,89
4.8
Solde
Hamburger Lack-Profi lakken en coatings Hamburger Lack-Profi metaalbeschermingslak - slijtvast en slagvast
Hamburger Lack-Profi metaallak - slijtvast & slagvast4.7
4.7 (705 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,89 Prix régulier€49,89
4.7
Solde
Hamburger Lack-Profi lakken en coatings Hamburger Lack-Profi tegellak wit RAL 9010 - hoogdekkende tegelverf
Hamburger Lack-Profi tegelverf Wit RAL 9010 - zeer dekkende tegelverf4.5
4.5 (29 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,89 Prix régulier€49,89
4.5
Solde
Hamburger Lack-Profi lakken en coatings Hamburger Lack-Profi PU-houtbeschermingsverf - hoogdekkende weerbeschermingsverf
Hamburger Lack-Profi PU houtverf - zeer dekkende buitenverf4.6
4.6 (547 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,89 Prix régulier€49,89
4.6
Solde
Hamburger Lack-Profi Hamburger Lack-Profi tegellak zwart RAL 9005 - hoogdekkende tegelverf
Hamburger Lack-Profi tegelverf Zwart RAL 9005 - zeer dekkende tegelverf4.4
4.4 (5 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,89 Prix régulier€49,89
4.4

5 % offerts sur votre première commande

Rejoignez la newsletter et profitez d’avantages que vous ne trouverez nulle part ailleurs.

  • Remises secrètes, réservées aux abonnés
  • Soyez le premier informé des nouvelles couleurs et des offres
  • Offres limitées que vous ne trouverez nulle part ailleurs
  • Les conseils du pro pour un résultat parfait

*Champ obligatoire · Vous recevrez des infos sur nos produits, offres et conseils. Désinscription possible à tout moment.

QR code de la newsletter WhatsApp

Scannez le code avec votre téléphone et ouvrez WhatsApp.

Appuyez sur le bouton, ouvrez WhatsApp et envoyez-nous le message prérempli. Nous confirmons votre inscription directement dans le chat.

S’abonner à la newsletter WhatsApp
FarbenLöwe
  • Veelgestelde vragen
  • Ondersteuning
  • Verzending
  • Juridische informatie
  • Privacybeleid
  • Algemene Voorwaarden
  • Intrekkingsbeleid
  • Overeenkomst herroepen

Beliebte Farbtöne

  • Weiß
  • Beige
  • Gelb
  • Rot
  • Rosa
  • Braun
  • Grün
  • Türkis
  • Petrol
  • Blau
  • Grau
  • Anthrazit
  • Schwarz
  • Alle Farbtöne →

Langue

American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.be. Commerce électronique propulsé par Shopify

Contact met onze kleurexperts