Aide 🖐

Centre d'aide

x

WhatsApp

Contact

E-mail

Info

Info

Articles recommandés

Zo lak je je badkuip opnieuw - het beste resultaat! 🛀🏻 Met deze tips ziet je houten hek er binnenkort uit als nieuw! 🖌️ Je caravan opnieuw lakken - de perfecte afwerking! 🚎 Hoe lak je metalen hekken: reinigen en opnieuw verven 🖌️

Questions fréquentes

Aller au contenu
  • UV-bestendig
  • Hoge dekkracht
  • Eenvoudig aan te brengen
Ouvrir la recherche
farbenloewe.beFarbenLöwe
Ouvrir la recherche Ouvrir la page de compte client Ouvrir le panier
0
  • Startpagina
  • Producten
    • Bestseller
    • Meubelverf
    • Tegelverf
    • Deurverf
    • Bootlak
    • Badkuiplak
    • Houtbeschermverf
    • Metaalbeschermingslak
    • Zwembadverf
    • Kleurlak
    • 3in1
    • Betonverf
  • Projecten
    • Tegels verven
    • Keuken verven
    • Trap verven
    • Meubels verven
    • Deur verven
    • Houten plafond verven
    • Boot verven
    • Badkuip verven
    • Hout verven
    • Metaal verven
    • Zwembad verven
    • Beton verven
    • Houtbeits voor buiten
    • Auto / caravan lakken
  • Kleuren
  • voor en na Voor en na
  • Advies
Support
E-Mail Live-Chat
0

Votre panier est vide

Continuer vos achats
achatgrau Hamburger Lack-Profi tegelverf Wit RAL 9010 - zeer dekkende tegelverf
achatgrau Hamburger Lack-Profi tegelverf Lichtgrijs RAL 7035 - zeer dekkende tegelverf Grijs
achatgrau Hamburger Lack-Profi tegelverf Antracietgrijs RAL 7016 - zeer dekkende tegelverf grijs
achatgrau Hamburger Lack-Profi tegelverf Zwart RAL 9005 - zeer dekkende tegelverf
Bordeaux verf en lakken

5 résultats pour « RAL 3032 »

Filtres

Trier par

 

Trier par:
Solde
Hamburger Lack-Profi lakken en coatings Hamburger Lack-Profi tegellak wit RAL 9010 - hoogdekkende tegelverf
Hamburger Lack-Profi tegelverf Wit RAL 9010 - zeer dekkende tegelverf4.5
4.5 (29 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,89 Prix régulier€49,89
4.5
Solde
Hamburger Lack-Profi lakken en coatings Hamburger Lack-Profi tegellak lichtgrijs RAL 7035 - hoogdekkende tegelverf grijs
Hamburger Lack-Profi tegelverf Lichtgrijs RAL 7035 - zeer dekkende tegelverf Grijs5.0
5.0 (14 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,89 Prix régulier€49,89
5.0
Solde
Hamburger Lack-Profi lakken en coatings Hamburger Lack-Profi tegellak antracietgrijs RAL 7016 - hoogdekkende tegelverf grijs
Hamburger Lack-Profi tegelverf Antracietgrijs RAL 7016 - zeer dekkende tegelverf grijs4.8
4.8 (8 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,89 Prix régulier€49,89
4.8
Solde
Hamburger Lack-Profi Hamburger Lack-Profi tegellak zwart RAL 9005 - hoogdekkende tegelverf
Hamburger Lack-Profi tegelverf Zwart RAL 9005 - zeer dekkende tegelverf4.4
4.4 (5 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,89 Prix régulier€49,89
4.4

5 % offerts sur votre première commande

Rejoignez la newsletter et profitez d’avantages que vous ne trouverez nulle part ailleurs.

  • Remises secrètes, réservées aux abonnés
  • Soyez le premier informé des nouvelles couleurs et des offres
  • Offres limitées que vous ne trouverez nulle part ailleurs
  • Les conseils du pro pour un résultat parfait

*Champ obligatoire · Vous recevrez des infos sur nos produits, offres et conseils. Désinscription possible à tout moment.

QR code de la newsletter WhatsApp

Scannez le code avec votre téléphone et ouvrez WhatsApp.

Appuyez sur le bouton, ouvrez WhatsApp et envoyez-nous le message prérempli. Nous confirmons votre inscription directement dans le chat.

S’abonner à la newsletter WhatsApp
FarbenLöwe
  • Veelgestelde vragen
  • Klantenservice
  • Verzending
  • Bedrijfsgegevens
  • Privacybeleid
  • Algemene voorwaarden
  • Herroepingsrecht
  • Overeenkomst herroepen

Beliebte Farbtöne

  • Weiß
  • Beige
  • Gelb
  • Rot
  • Rosa
  • Braun
  • Grün
  • Türkis
  • Petrol
  • Blau
  • Grau
  • Anthrazit
  • Schwarz
  • Alle Farbtöne →

Langue

American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.be. Commerce électronique propulsé par Shopify

Neem contact op met onze kleurexperts