Aide 🖐

Centre d'aide

x

WhatsApp

Contact

E-mail

Info

Info

Articles recommandés

Hoe je je badkuip opnieuw lac - beste resultaat! 🛀🏻 Met deze tips ziet uw houten hek er binnenkort uit als nieuw! 🖌️ Je caravan opnieuw lakken - de perfecte afwerking! 🚎 Hoe lak je metalen hekken: reiniging en nieuw verfwerk 🖌️

Questions fréquentes

Aller au contenu
  • UV-resistent
  • Hoge dekking
  • Gemakkelijke verwerking
Ouvrir la recherche
farbenloewe.beFarbenLöwe
Ouvrir la recherche Ouvrir la page de compte client Ouvrir le panier
0
  • Startpagina
  • Producten
    • Bestseller
    • Meubelverf
    • Tegelverf
    • Deurverf
    • Bootlak
    • Badkuplak
    • Houtbeschermverf
    • Metaalbeschermingslak
    • Zwembadverf
    • Gekleurde lak
    • 3in1
    • Betonverf
  • Projecten
    • Tegels schilderen
    • Keuken schilderen
    • Trap schilderen
    • Meubels schilderen
    • Deur schilderen
    • Houten plafond schilderen
    • Bootverf aanbrengen
    • Badkuip schilderen
    • Hout verven
    • Metaal schilderen
    • Zwembad schilderen
    • Beton schilderen
    • Lasuur voor buiten
    • Auto / Woonwagen schilderen
  • Kleurtinten
  • voor en na Voor en na
  • Handleiding
Support
E-Mail Live-Chat
0

Votre panier est vide

Continuer vos achats
apo-ral-nf Zwembadverf in complete set - zwembadverf incl. verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi
apo-glanz Bootlak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi
apo-glanz Metaalbeschermlak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi
achatgrau The Flynn Betonverf - elastische kunststofcoating
apo-glanz Halvar PU houtverf - zeer dekkende buitenverf
achatgrau Grünwalder betonverf - premium gevelverf
apo-glanz Lausitzer Farbwerke badkuiplak met lakset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbod
3in1 The Flynn Metaallak 3-in-1 - UV-bestendig
apo-glanz Kleurlak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi
apo-glanz The Flynn Tegelverf - Hoogwaardige tegelverf

96 résultats pour « RAL 2013 »

Filtres

Trier par

 

Trier par:
Solde
Hamburger Lack-Profi lakken en coatings Hamburger Lack-Profi zwembadverf met lakset (X300) en verdunner (1 L) - 30% voordeel
Zwembadverf in complete set - zwembadverf incl. verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi5.0
5.0 (1 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €59,89 Prix régulier€92,94
5.0
Solde
Bootlak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi
Bootlak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi4.5
4.5 (311 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €79,89 Prix régulier€112,94
4.5
Solde
Metaalbeschermlak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi
Metaalbeschermlak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi4.9
4.9 (28 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €79,89 Prix régulier€112,94
4.9
Solde
The Flynn lakken en coatings The Flynn betonverf - elastische kunststofcoating
The Flynn Betonverf - elastische kunststofcoating4.9
4.9 (20 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,90
4.9
Solde
Halvar lakken en coatings Halvar PU-houtbeschermingsverf - hoogdekkende weerbeschermingsverf
Halvar PU houtverf - zeer dekkende buitenverf5.0
5.0 (8 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,90
5.0
Solde
FARBENLÖWE Grünwalder betonverf - premium gevelverf
Grünwalder betonverf - premium gevelverf4.9
4.9 (28 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,95 Prix régulier€49,95
4.9
Solde
Lausitzer Farbwerke lakken en coatings Lausitzer Farbwerke badkuipverf met lakset (X300) en verdunner (1 L) - 30% voordeel
Lausitzer Farbwerke badkuiplak met lakset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbod5.0
5.0 (5 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €69,99 Prix régulier€92,94
5.0
Solde
The Flynn lakken en coatings The Flynn metaalbeschermingslak 3-in-1 - UV-bestendig
The Flynn Metaallak 3-in-1 - UV-bestendig4.7
4.7 (10 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,90
4.7
Solde
Kleurlak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi
Kleurlak alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi4.8
4.8 (33 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €79,89 Prix régulier€112,94
4.8
Solde
The Flynn lakken en coatings The Flynn tegellak - hoogwaardige tegelverf
The Flynn Tegelverf - Hoogwaardige tegelverf4.8
4.8 (11 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,90
4.8
Solde
FARBENLÖWE lakken en coatings FARBENLÖWE PU-houtbeschermingsverf - hoogdekkende weerbeschermingsverf
FARBENLÖWE PU houtverf - zeer dekkende weerbestendige buitenverf4.7
4.7 (20 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,90
4.7
Solde
The Flynn lakken en coatings The Flynn metaalbeschermingslak - gekleurde roestbescherming
The Flynn Metaallak - kleurrijke roestbescherming4.5
4.5 (13 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,90
4.5
Solde
Halvar lakken en coatings Halvar kleurlak - dekklak
Halvar Kleurlak - Deklak4.8
4.8 (39 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,90
4.8
Solde
Metaalbeschermlak 3in1 ZIJDEMAT alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi
Metaalbeschermlak 3in1 ZIJDEMAT alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi4.9
4.9 (54 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €79,89 Prix régulier€112,94
4.9
Solde
FARBENLÖWE lakken en coatings FARBENLÖWE kleurlak - sterk UV-bestendig
FARBENLÖWE Gekleurde lak - Sterk UV-bestendig4.5
4.5 (8 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,90
4.5
Solde
Lausitzer Farbwerke lakken en coatings Lausitzer Farbwerke metaalbeschermingslak met lakset (X300) en verdunner (1 L) - 30% voordeel
Lausitzer Farbwerke metaallak met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbod4.4
4.4 (14 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €69,99 Prix régulier€92,94
4.4
Solde
Goldmeister Farben lakken en coatings Goldmeister Farben 2K-autolak - krasvast en slijtvast
Goldmeister Farben 2k autolak - krasvast & slijtvast
0.0 (0 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,90
Solde
PU Houtbeschermverf Weerbestendige verf alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi
PU Houtbeschermverf Weerbestendige verf alles-in-één-set (X500) incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi4.9
4.9 (20 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €79,89 Prix régulier€112,94
4.9
Solde
Lausitzer Farbwerke lakken en coatings Lausitzer Farbwerke autolak met lakset (X300) en verdunner (1 L) - 30% voordeel
Lausitzer Farbwerke Autolak met lakset (X300) & verdunner (1 L) - 30% korting
0 (0 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €69,99 Prix régulier€92,94
Solde
Lausitzer Farbwerke lakken en coatings Lausitzer Farbwerke bootlak met lakset (X300) en verdunner (1 L) - 30% voordeel
Lausitzer Farbwerke bootverf met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbieding5.0
5.0 (3 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €69,99 Prix régulier€92,94
5.0
Solde
Goldmeister Farben lakken en coatings Goldmeister Farben bootlak - voor hout en parket
Goldmeister Farben: bootverf hout en parket4.9
4.9 (15 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,89
4.9
Solde
Halvar lakken en coatings Halvar tegellak - Scandinavische 2K-tegelverf
Halvar tegelverf - Scandinavische 2K tegelverf5.0
5.0 (7 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,90
5.0
Solde
The Flynn lakken en coatings The Flynn zwembadverf - zwembadverf ook voor vijvers met vis
The Flynn Zwembadverf - Zwembadverf ook voor visvijvers4.5
4.5 (11 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,89
4.5
Solde
The Flynn lakken en coatings The Flynn bootlak - duurzame bescherming
The Flynn Bootverf - Duurzame bescherming4.8
4.8 (4 Beoordelingen)
OffreÀ partir de €44,90 Prix régulier€49,89
4.8
3  /  4

5 % offerts sur votre première commande

Rejoignez la newsletter et profitez d’avantages que vous ne trouverez nulle part ailleurs.

  • Remises secrètes, réservées aux abonnés
  • Soyez le premier informé des nouvelles couleurs et des offres
  • Offres limitées que vous ne trouverez nulle part ailleurs
  • Les conseils du pro pour un résultat parfait

*Champ obligatoire · Vous recevrez des infos sur nos produits, offres et conseils. Désinscription possible à tout moment.

QR code de la newsletter WhatsApp

Scannez le code avec votre téléphone et ouvrez WhatsApp.

Appuyez sur le bouton, ouvrez WhatsApp et envoyez-nous le message prérempli. Nous confirmons votre inscription directement dans le chat.

S’abonner à la newsletter WhatsApp
FarbenLöwe
  • Veelgestelde vragen
  • Ondersteuning
  • Verzending
  • Juridische informatie
  • Privacybeleid
  • Algemene Voorwaarden
  • Intrekkingsbeleid
  • Overeenkomst herroepen

Beliebte Farbtöne

  • Weiß
  • Beige
  • Gelb
  • Rot
  • Rosa
  • Braun
  • Grün
  • Türkis
  • Petrol
  • Blau
  • Grau
  • Anthrazit
  • Schwarz
  • Alle Farbtöne →

Langue

American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.be. Commerce électronique propulsé par Shopify

Contact met onze kleurexperts